PenkiIeškok
EN  RU

2019 m. Kovo 24 d., Sekmadienis 
Objektas [ObjectID:171228]
Geresnė kokybė
(Skynet vartotojams)
Prastesnė kokybė
(5/1)
Nuomonės: 34
Konferencijoje svarstytos Lietuvos ekonominio saugumo galimybės
Kiek kainuoja ekonominio saugumo politika, kokias grėsmes kelia užsienio kapitalo investicijos energetikos ir transporto sektoriuje, ko galima tikėtis iš Rusijos ateityje – tokie ir panašūs klausimai buvo svarstomi vasario 9 d. Lietuvos laisvosios rinkos instituto organizuotoje konferencijoje „Ekonominio saugumo ir grėsmių kaina“.
Renginyje pranešimus skaitė ir būdų, kaip įveikti energetinio saugumo iššūkius dabar ir ateityje, ieškojo Lietuvos valdžios atstovai, Europos Parlamento nariai, žinomi šalies politologai ir apžvalgininkai. Vieną pagrindinių konferencijos pranešimų pristatė Jungtinių Tautų universiteto The Millenium Project direktorius prof. Chose Luisas Kordeiras (José Luis Cordeiro).
Pranešėjai daug dėmesio skyrė diskusijai, kiek pagrįsta yra pati ekonominio saugumo politika, kiek veiksmingos Lietuvos ekonominio saugumo paieškos, nemažai buvo kalbėta apie užsienio kapitalo investicijų keliamas grėsmes, apie tai, ko galima tikėtis iš Rusijos ateityje, kokią saugumo strategiją pasirinkti Lietuvai. Daugumos nuomone, teisinga energetinio saugumo strategija Lietuvai – tai įsijungimas į Europos Sąjungos erdvę.
Objekto failai:
Mažas (Ikona)jpg2.26Kb. 64x48
Prastesnės kokybės (56)wmv4.80Mb. 02:38
Geresnės kokybės (>128)wmv18.07Mb. 02:38

Informacija apie objektą:
Tipas: Vaizdas
Nuoroda: 1
Nuoroda(2): 2
Raktiniai žodžiai: ekonominio, saugumo, politika, užsienio kapitalo investicijos, energetikos, transporto, sektoriuje, konferencija „Ekonominio saugumo ir grėsmių kaina“, Jungtinių Tautų universiteto The Millenium Project direktorius, prof. Chose Luisas Kordeiras (José Luis Cordeiro
Rubrika: Verslas ir ekonomika
Įvykio data: 2007-03-12 12:00
Įvykio vieta:
Autorius:
Atstovas: Penki kontinentai, UAB
Autoriaus teisės: Penki kontinentai, UAB
Sukūrimo data: 2007-03-14 14:10
Pakeitimo data:
Reportažas: Svarbūs įvykiai (video)