Prastesnė kokybė
(22/8)
Nuomonės: 8
Tarptautiniame bokso turnyre lietuviams atiteko keturi aukso medaliai
Keturi aukso medaliai – tiek apdovanojimų skirtingose svorio kategorijose pelnė Lietuvos jaunių boksininkai kovo 16 d. Vilniuje vykusiame tarptautiniame Dano Pozniako vardo Jaunimo bokso turnyro finale.
Jau trečia kartą Vilniaus bokso federacijos organizuotame bokso turnyre šiemet varžėsi per 120 sportininkų iš 19 valstybių.
Iki 81 kg svorio kategorijoje aukso medalis atiteko vilniečiui Eugenijui Tutkui, kuris finalinėje kovoje nugalėjo lenką Kamilą Goinskį. Nugalėtojų titulus taip pat iškovojo Edgaras Skurdelis (svorio kategorijoje iki 51 kg), Evaldas Petrauskas (svorio kategorijoje iki 57 kg) ir Deividas Kliučiakas (svorio kategorijoje iki 64 kg).
Penkias dienas trukusių varžybų įrašus galima peržiūrėti „Penkių kontinentų“ interneto svetainėje www.penki.tv.

Nuoroda(2): 2
Raktiniai žodžiai: Boksas, boksininkai, boksininkas, Dano Pozniako vardo Jaunimo bokso turnyras, Vilniaus bokso federacija, Eugenijus Tutkus, Kamilas Goinskis, Edgaras Skurdelis, Evaldas Petrauskas, Deividas Kliučiakas
Rubrika: Sportas
Įvykio data: 2008-03-27 14:45